Dla pracownika

Współpracujemy ze wszystkimi pracownikami z Ukrainy, którzy chcą rozpocząć pracę w Polsce. Przesyłane do nas aplikacje bardzo dokładnie analizujemy i sprawdzamy. Dostosowujemy oferty pracy do indywidualnych predyspozycji kandydata, jego oczekiwań, a także posiadanych umiejętności. W naszej bazie znajduje się wiele firm z różnych branż, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować zatrudnienie w pełni dopasowane do potrzeb kandydata. Jedno jest pewne. Z naszą pomocą znajdziesz zatrudnienie legalne, na umowę i na ustalonych wcześniej dogodnych warunkach.

Dbamy o to, abyś nie musiał zbyt długo czekać na zatrudnienie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się w sposób szybki i jak najmniej czasochłonny. Pilnujemy, żeby pracodawca spełnił wszystkie warunki, jakie zostały ustalone na wstępnym etapie rozmów.

Jeżeli stracisz zatrudnienie, pomożemy szybko znaleźć Ci nową posadę, jeszcze lepszą niż dotychczas. Będziemy dla Ciebie wsparciem na każdym etapie poszukiwań pracy. Jesteśmy tu dla Ciebie.